Doktor Mine bir gün eşi Volkan’ın atkısında bir saç teli bulur ve bu saç telinin sahibini aramaya başlar. Bunca yıllık evliliklerinde harika bir eş ve harika bir baba olan Volkan gerçekten de Mine’yi aldatmaktadır. Mine sonunda bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

 

 

Karakterler

ASYA ARSLAN (Cansu Dere)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:2

Anne ve babasını çok erken kaybetmiş, otuzlu yaşlarının ortasında, iç hastalıkları alanında ihtisas yapmış çok başarılı bir doçent doktor. Hayatındaki yalnızlığından dolayı Volkan’a ait her şeyi “kendisinin” diye benimsemiş. Dışarıdan her ne kadar mesafeli gözükse de kendi içinde sıcacık bir enerjisi var. Yalana tahammülü yok. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir ama ondan ayrılamaz.

VOLKAN ARSLAN (Caner Cindoruk)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:3

Kırk yaşında bir iç mimar. Dışarıdan bakan kadınların parmakla gösterdiği harika bir eş, harika bir baba. Kendine güvenen, tatlı diliyle yılanı deliğinden çıkarabilen, sempatik ve etrafındaki insanların hayran olduğu, saygı duydukları bir adam. Oğlu Ali, bu hayattaki en kıymetlisi. Onun için yapamayacağı şey yok.

DERİN GÜÇLÜ (Melis Sezen)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:4

Yirmi dört yaşında. Yurt dışında Moda Tasarımı’nı bitirmiş. Zaman zaman göklerde zaman zaman diplerde gezen birisi .Fazlasıyla sıcak, enerjik, açık sözlü, eğlenmeyi seven, kıpır kıpır ve hırslı bir kadın. Bir atölyesi var ve orada tasarım yapıp, fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşıp, satışını yapıyor. İşi onun için sadece bir hobi.

HALUK GÜÇLÜ (Burak Sergen)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:5

Ellili yaşlarının sonlarında zengin bir iş adamı. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Uzun yıllar Tekirdağ’da belediye başkanlığı yapmış. Eşi Gönül’e, kızı Derin’e ve oğlu Demir’e düşkün. Saygınlığın ve gücün paradan geçtiğine inanan, sürekli başarılı ve güçlü olmak için çalışan birisi. Geleneklerine bağlı.

DERYA SAMANLI (Özge Özder)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:6

Sıcakkanlı bir enerjisi var. Boşboğazlık edebilen, eğlenceli, komik bir kadın. Kendi yaralarını saklamak ve üzerine düşünmemek için, burnunu devamlı başkalarının hayatlarına sokuyor. Çocukluk arkadaşları Volkan, Bahar ve Mert onun için çok kıymetli çünkü bu hayatta onlardan başka kimsesi yok.

MERT GELİK (Eren Vurdem)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:7

Çocukluğundan beri her daim yanında olan Bahar ile on beş sene evvel evlenmişler. Mert’e göre Volkan, icraatla değil lafla var olan birisi ve Mert onun popülerliğini ve yüksek enerjisini hazmedemiyor. Asya’ya içten içe bir zaafı var fakat bu zaafın Mert’in Volkan kompleksiyle de alakası var. Sıcak, hafif samimi, sözünü esirgemeyen bir adam. Yakışıklı olduğunun farkında ve bunu kullanmaktan çekinmiyor. Özgüveni yüksek.

BAHAR GELİK (Yeliz Kuvancı)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:8

Kız meslek lisesi mezunu, el işi konusunda becerikli. Üniversitede, Ev Ekonomisi bölümünü bitirmiş. Mert ile evli. Hem çocukluk arkadaşı hem de komşuları olan Volkan’ın, karısı Asya ve oğulları Ali ile öyle güzel bir yuvası var ki, Bahar o aileye gıpta ediyor. Volkan’a karşı fazlasıyla dost fakat onun dışında daha çok kendi çıkarlarını gözeten birisi. En büyük isteği bir bebek sahibi olmak.

SERAP ŞENLİK (Olcay Yusufoğlu)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:9

Otuzlu yaşlarının sonlarında. Volkan’ın asistanı. On sene kadar evli kalmış fakat şiddetli geçimsizlikten dolayı kocasından boşanmış. Eski kocası Tarık’la olan çatışması hala bitmemiş olsa da şimdilerde hayatında birisi var. Kızına iyi bir hayat sağlamak, en büyük ihtiyacı.

NİL TETİK (Nazlı Bulum)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:10

Yirmili yaşlarının ortalarında. Annesi onu dünyaya getirirken vefat etmiş. Babası görevdeyken babaannesiyle beraber yaşamış. Babası bir görev sırasında şehit olmuş, çok geçmeden babaannesi de vefat etmiş ve bu hayatta tek başına kalmış. Aynı Asya gibi. Nil’in en güçlü tarafı, yaralı insanları iyileştirmek için çabalaması.

GÖNÜL GÜÇLÜ (Gözde Seda Altuner)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:11

Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da tanınan bir aileden geliyor. Erken yaşta Haluk ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Derin ile oğlu Demir dünyaya gelmiş. Cemiyette saygın bir kadın. Zengin görünmekten kaçınmıyor. Kimi zaman iyi bir anne; kimi zaman ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte.

ALİ ARSLAN (Alp Akar)

Sadakatsiz dizisinde kim kimdir? - Sayfa:12

On bir yaşında. Asya ve Volkan’ın oğlu. Çocuktan ziyade, kocaman bir adam. Hassas, düşünceli, neşeli. Annesini de babasını da çok seviyor ama babasıyla daha arkadaş gibi. Annesi doktor olduğu, zaman zaman nöbete kaldığı için, babasıyla daha sağlam bir ilişki kurmuş.


Please wait...
Sadakatsiz (2020)
Tür
Drama Gerilim
Yönetmen

  • Neslihan Yeşilyurt
    Neslihan Yeşilyurt
  • Eser / Senaryo / Yaratıcı
  • Kemal Hamamcıoğlu
    Kemal Hamamcıoğlu
  • Sadakatsiz