Can Yaman mutlu, hayranları daha da mutlu.. Ünlü oyuncu Can Yaman’ın Bay Yanlış dizisine başlamasını hayranları twitter üzerinden yaptıkları Trend Topic çalışması ile taçlandırdı. 1 Haziran itibariyle gün boyunca birçok ülkeden Can Yaman hayranları sosyal medyada binlerce mesaj yayınladı.

100 binin üzerinde mesaj paylaşan Can Yaman’ın sevenleri ünlü oyuncuyu da bir hayli şaşırttı. Özge Gürel ile Can Yaman’ı buluşturan Bay Yanlış dizisinin başlamasının şerefine gerçekleştirilen bu çalışma ünlü oyuncuyu çok mutlu etti.

Can Yaman twitter hesabından hayranlarına teşekkür eden bir paylaşımda bulundu. Sosyal medyada tüm yapılanları takip ettiğini özellikle belirten oyuncu, 2 Haziran Salı günü sette çalışmalarına başlayacağını duyurdu.

Can Yaman’ın mesajı şöyle: “Benim bugün setim yoktu. Serüven benim için yarın başlıyor. Bugünkü tt çalışmanızı ve yazdıklarınızı yakından takip ettim:) Ne güzel fanlarım var dedim bir kez daha.. Bu heyecana böylesine ortak olduğunuz için minnettar olduğumu söylemek isterim. Çok öpüyorum, sevgiler.”

Bay Yanlış dizisi yakında Fox TV’de izleyicileri ile buluşacak.

Dizinin dünya çapında ilgi göreceği artık kesin…

Dolunay ve Erkenci Kuş dizileri ile başlayan Can Yaman hayranlığının, Bay Yanlış ile katlanarak artacağı tahmin ediliyor.

Bay Yanlış dizisinin karakterleri şöyle:

Özgür Aksoy – Can Yaman
Ezgi İnal – Özge Gürel
Cansu Akman – Fatma Toptaş
Deniz Koparan – Cemre Gümeli
Levent Yazman – Gürgen Öz
Ozan Dinçer – Serkay Tütüncü
Serdar Öztürk – Sarp Can Köroğlu
Soner Seçkin – Taygun Sungar
Nevin Yılmaz – Feri Baycu Güler
Ünal Yılmaz – Suat Sungur
Sevim Atasoy – Lale Başar
Emre Eren – Anıl Çelik
Gizem Sezer – Ece İrtem
İrem Doğan – Kimya Gökçe Aytaç

Kaynak: TelevizyonGazetesi