Cansu Dere hem yeni dizi gelişmesi hem de yeni aşk iddiası ile gündemde yer almakta.

Acun Ilıcalı’nın Nisan ayının başında yayına girmesi beklenen Fatih Aksoy imzalı dizisinin başrolü için ünlü oyuncu Cansu Dere’ye teklif götürdü iddia edildi. Gelen tüm tekliflere kapıları kapatan Cansu Dere’nin bu teklife sıcak baktığı kulislerden sızan en yeni bilgiler arasında. En son internette yayınlanan ve büyük ses getiren Şahsiyet dizisinde Haluk Bilginer ile başrolü paylaşan Cansu Dere televizyon dizilerinde artık yer almayacağını belirtmiş ve gelen dizi tekliflerini okumadan geri çevirmişti. Fakat en son Annem dizisinde oynayan güzel ve başarılı oyuncuyu Fatih Aksoy ikna etti. TV8’de yılın bombası olarak gösterilen dizinin kadın başrol oyuncucu Cansu Dere olacak.

Ünlü oyuncunun yeni dizi müjdesinin yanı sıra aşk hayatında da gelişmeler olduğu iddia ediliyor.

Takvim Gazetesi’nin haberine göre; uzun süredir aşk hayatında sessizleri oynayan Cansu Dere, kalbini ressam Renan Kaleli’ye kaptırdı.

Arkadaşları vasıtasıyla tanışan ikilinin, geçtiğimiz haftalarda ilişki yaşamaya başladığı konuşuluyor.

Renan Kaleli, kısa süre önce “Nehir Erdoğan ile aşk yaşadığı” haberleriyle gündeme gelmişti. Bu ayrılık sonrası oyuncu Cansu Dere ile Kaleli’nin, geçtiğimiz hafta yakın çevresine ilişkilerini ilan ettiği öğrenildi.

Kaynak: TelevizyonGazetesi