Özel hayatıyla bir süredir magazin gündeminden düşmeyen Miray Daner, önceki gün Nişantaşı’nda bir AVM’den çıkarken görüntülendi. Daner, aşk hayatıyla ilgili açıklama yaptı.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:1

Ekranların başarılı oyuncusu Miray Daner, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Daner, kendisini görüntüleyen muhabirler ile ayak üstü sohbet etti.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:2

Daner, “Arkadaşlarım ile alışverişe çıktım, hava çok güzel” dedi. Yakın zamanda bir diziye başlayacağını belirten Daner, “Kısmet olursa yakın zamanda bir dizim başlayacak, ancak cast aşamasını söyleyemem” dedi.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:3

Boran Kuzum ile aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu, “Öyle bir şey yok, biz çok iyi arkadaşız” dedi.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:4

Boran Kuzum‘un, sosyal medyada Miray Daner‘in yorumuna üç kalp emojili cevabı, ‘ilan-ı aşk’ şeklinde yorumlanmıştı.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:5

Miray Daner, “Sosyal medyada birbirinize sürekli kalp emolojileri atıyorsunuz, bu ne anlama geliyor?” sorusuna ise “Onlar da arkadaşça kalpler, biz hep birbirimize kalp atıyoruz, başka anlam çıkarmamak gerek” yanıtını verdi.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:6

Kubilay Aka, eski sevgilisi Miray Daner yeni bir ilişkiye yelken açtığı haberleri hakkında, “Herkes mutlu olsun, benim kalbim şu an boş” demişti.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:7

Boran Kuzum ile Miray Daner, 2016-2018 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve önemli reyting başarısı elde eden ‘Vatanım Sensin‘ dizisinde rol almıştı.

Miray Daner ve Boran Kuzum aşk mı yaşıyor? - Sayfa:10

Kaynak: MedyaTava