Star TV ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Söz dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle dönüyor.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadığı dizinin 66. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde TİM’in sevilen ismi Ateş’in öldüğü şeklindeki görüntüler, izleyenlerin üzüntüye boğdu.

Eren Vurdem’in, Ateş karakterinin şehit olmasıyla diziden ayrılacak olması, Söz dizisini izleyenleri de şaşırttı.

Nazlı’nın tanıtımdaki çığlıkları izleyenleri üzerken, Yavuz’un çaresiz hali de yürek burkacak.

İşte 66. bölüm tanıtımı için tıklayın

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yavuz, Sevdikleri İçin Savaşıyor! Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar.

Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok…

Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.

Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

Kaynak: TelevizyonGazetesi