1990 , Türkiye

Yakışıklı oyuncu Ali Yağcı 1990 doğumludur. Bir röportajda yemek yapmayı çok sevdiğini belirten Ali Yağcı Eric Morris ve Deniz Erdem’den oyunculuk eğitimleri almıştır.

Çocukluk yıllarından beri sürekli çalıştığını ve hayatla mücadele ettiğini belirten Ali Yağcı’nın çocukluk yılları Balıkesir Ayvalık Cunda‘da geçmiştir.

Geçmişte dondurma ustalığı dahil restaurant işletmeciliğine kadar bir çok ticari faaliyetin içinde yer almıştır. İnternette sıkça model olduğu yönündeki haberlere ise bilgi kirliliği olarak cevap vermiş, model veya manken olarak bir geçmişe sahip olmadığını açıklamıştır. Cunda’da kendi cafesini işletmiş ve aşçılık yapmıştır. Günümüzde ise İstanbul, Nişantaşı Topağacı’nda bir kafenin sahibi olduğunu ara sıra yemek pişirmek için mutfağa girdiğini belirtmiştir.

Ali Yağcı’nın burcu Kova‘dır. Günümüzde Adını Sen Koy dizisinde Kerem karakterini canlandırmaktadır. Bugüne kadar Umut Apartmanı ve Seviyor Sevmiyor isimli dizi ve sinema filminde rol alan Ali Yağcı 2015 yılında ise Turkcell, Coca Cola, Nescafe ve GQ Man Of The Year Tanıtım filminde yer almıştır.

Filmografi (Oyuncu)

Erkenci Kuş
2018
Her Yerde Sen
2019
Yönetmen: Ender Mıhlar
İyi Günde Kötü Günde
2020
Yönetmen: Barış Erçetin
Please wait...
Ali Yağcı

Ali Yağcı